Inwestycje

Osiedle Zacisze to inwestycja w urokliwej okolicy, obejmująca 44 mieszkania z miejscami parkingowymi i ogrodami.


Szukasz dobrej lokalizacji na swój nowy dom? Chcesz zamieszkać w spokojnej, atrakcyjnej i przyjaznej okolicy? Osiedle Zacisze to rozwiązanie idealne dla Ciebie!
 
Otoczenie lasów, bliskość jeziora Kiekrz, ale też doskonała komunikacja z Poznaniem (tylko 15 km do pętli Ogrody, a 17 km od lotniska Ławica) – atrakcyjna lokalizacja to tylko jeden z wielu atutów Osiedla.


Zacisze to 44 mieszkania 3-pokojowe z ogrodami oraz miejscami parkingowymi. Każdy dom powstał wyłącznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów pochodzących od sprawdzonych producentów, wysoki standard wykończenia jest tu połączony z niskim wkładem potrzebnym do zamieszkania – w cenie uwzględnione są płoty, tarasy, trawniki, czy drzewka, a Ty musisz zadbać już tylko o biały montaż i umeblowanie.


Nowoczesna architektura tego zamkniętego Osiedla cieszy wzrok, ale dla mieszkańców najważniejsza jest jego funkcjonalność, a więc optymalne zaprojektowanie układu pomieszczeń, jak i komfortowe urządzenie całego terenu Osiedla Zacisze. Powierzchnia mieszkań wynosi od 73,5 m2 do 80,5 m2, drogi wewnętrzne są oświetlone i utwardzone kostką brukową. Osiedle znajduje się też w bliskiej odległości od sklepu oraz o około 1 km od przedszkola. 
 
Oferujemy atrakcyjne ceny bez ukrytych kosztów, a także pomoc w otrzymaniu kredytu na dogodnych warunkach.


Sprzedaż mieszkań trwa, przyjedź do nas i obejrzyj swój nowy dom!Zobacz galerię zdjęć

 

Projekt i wykonanie: IT Company