O firmie

Firma PLASTBUD Sp. z o.o. działa w branży budowlanej od 1999 roku. W 2012 roku jako PLASTBUD-DEVELOPER rozpoczęliśmy budowę OSIEDLA ZACISZE, oddając do użytku 44 nowe mieszkania, w zabudowie domów szeregowych wolnostojących, z których każde posiada  ogródek. Podczas realizacji inwestycji, jak również przy wyborze wszelkich materiałów i rozwiązań, najważniejsza była dla nas ich jakość oraz trwałość.

Osiedle zostało wybudowane pod Poznaniem we wsi MROWINO obok miejscowości: Rokietnica, Tarnowo Podgórne, Poznań. Atutem osiedla jest jego lokalizacja, stanowiąca doskonałe miejsce do spokojnego wypoczynku w otoczeniu lasu i blisko jeziora Kiekrz z jednoczesną bliskością Poznania, od którego oddalone jest ono tylko 15 km i dojazd do miasta nie zabiera dużo czasu. To dogodne położenie sprawia, że mieszkańcy osiedla mają możliwość spokojnego życia blisko natury, bez konieczności rezygnowania z możliwości, które oferuje miasto. Korzystając na co dzień z uroków okolicznych lasów i jeziora macie Państwo jednocześnie dostęp do całej potrzebnej infrastruktury. W okolicy osiedla znajduje się sklep spożywczy, a w pobliskiej Rokietnicy dostępne są liczne sklepy oraz punkty usługowo-handlowe. W pobliżu znajdują się również przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum.

Zakup mieszkania na OSIEDLU ZACISZE w Mrowinie, kwalifikuje się do rządowego programu MDM - Mieszkanie dla Młodych a bliskość przyrody sprawia, że jest to idealne miejsce do wychowywania dzieci.

Kompleks na ul. Kokoszczyńskiej w Mrowinie w gminie Rokietnica to przede wszystkim nowoczesne, zamknięte osiedle obejmujące 44 mieszkania 3-pokojowe z ogrodami oraz miejscami parkingowymi. W skład każdego mieszkania wchodzi: hall, salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje i miejsce postojowe.

Do zamieszkania potrzebny jest niski wkład! W gestii klienta należy tylko biały montaż
i umeblowanie, a na specjalne życzenie możemy za darmo dokonać drobnych zmian w trakcie realizacji.

W cenie zakupu mieszkania uwzględnione są również takie elementy jak: płoty i tarasy.

Osiedle posiada również doskonałą infrastrukturę wewnętrzną poprzez utwardzone kostką brukową komfortowe i bezpieczne drogi wewnętrzne oraz w przyszłości oświetlenie.

Zamieszkaj na ZACISZU. Jeżeli w życiu cenisz spokój i bliskość natury.

Mieszkanie na OSIEDLU ZACISZE to również doskonała inwestycja bez ukrytych kosztów.

Chętnie pomożemy też w otrzymaniu kredytu na dogodnych warunkach!

Więcej informacji: www.plastbud-developer.pl

OSIEDLE ZACISZE to Twoje miejsce na ziemi. Nie zwlekaj zadzwoń! Tel. 691 444 777.

 

 

Powrót do strony głównej
Projekt i wykonanie: IT Company